Zlatý standard společnosti SOLGAR

Zlatý standard společnosti SOLGAR

Společnost Solgar má již od roku 1947 jasné poslání: poskytovat spotřebitelům výživové výrobky nejvyšší kvality, prodávané důkladně proškolenými prodejci, pro dosažení optimálního zdraví. Díky pozornosti, jakou v naší společnosti věnujeme i těm nejmenším detailům v každé fázi od výroby až po distribuci, jsme mohli nastavit, dodržovat a průběžně zvyšovat Gold Standard™ , tedy „zlatý standard“ kvality a zaměřit se na detaily v neustále se vyvíjejícím a vysoce konkurenčním oboru.

solgar-gold

Vědecky ověřované výrobky. Společnost Solgar je celosvětově uznávaná pro své inovativní, vědecky ověřované výrobky. Naše odborné R&D oddělení zajišťuje, že každý výrobek je nejprve vždy důkladně prozkoumán a otestován. Solgar navíc podporuje výzkum našich produktů třetími osobami a výzkumné studie (zaměřené jak na již existující produkty, tak na produkty, které plánujeme uvést na trh) podporuje finančně i poskytováním nezbytných vzorků ke zkoumání.

Nejmodernější výroba. Špičkově zařízené výrobní prostory společnosti Solgar vyhovují nejnáročnějším požadavkům jak z hlediska svého provedení, tak funkce, a jsou v souladu se správnou výrobní praxí (GMP) pro výživové doplňky. Splňují také lékárenské normy týkající se výrobních zařízení, postupů, kontroly jakosti a ekologie. Neomezujeme se tedy pouze na normy požadované pro firmy zabývající se výrobou potravinových doplňků, ale díky vysokým nárokům na sebe samé jsme ve společnosti Solgar schopni zaručit vysokou kvalitu v jakékoli fázi výrobního procesu. Díky vlastní laboratoři pro kontrolu jakosti a distribučním zařízením dokážeme garantovat dohledatelnost zodpovědné osoby v každé fázi celého procesu.

Kontrola jakosti. Společnost Solgar usiluje o podnikatelskou excelenci a má nastaveny ty nejpřísnější normy pro kontrolu jakosti. V laboratoři, která se nachází přímo v sídle naší společnosti (což je v našem oboru rarita), používáme přísně nastavený systém pro testování našich produktů v jednotlivých výrobních fázích, od chvíle, kdy mají ještě podobu základní suroviny, až po hotové výrobky. Všechny suroviny, které přijímáme do našeho výrobního závodu, jsou podrobeny přísným testům, abychom se ujistili o jejich kvalitě. Jakékoli základní suroviny, které nevyhovují našim náročným požadavkům, jsou okamžitě odmítnuty a vráceny dodavatelům. Každý produkt, který odchází z našeho výrobního závodu, splňuje „Zlatý standard“ z hlediska podnikatelské excelence.

Systém purifikace vody podle lékopisných norem pro USA. Ve společnosti Solgar používáme systém purifikace vody fungující na bázi reverzní osmózy, který odpovídá požadavkům normy pro čištění vody v USA. Tato filtrační technologie v hodnotě jednoho milionu dolarů není požadována správnou výrobní praxí (GMP), je však požadována námi samotnými ve společnosti Solgar v rámci našeho celkového závazku dosahovat výrobní excelence.

Systém pro čištění vzduchu pomocí HEPA filtrace. Naše společnost Solgar usiluje o co nejčistší pracovní prostředí, a v našich výrobních prostorách tedy využíváme tento filtrační systém, který čistí veškerý vzduch, a odstraňuje z něj 99,9 % všech prachových částic. Vzorky vzduchu i vody pravidelně testujeme v naší laboratoři.

Čistota. Pracovníci společnosti Solgar v našem výrobním závodě vždy rozeberou a vyčistí použité přístroje po každé změně složení výrobku. Rozložení přístrojů na stovky součástek a dílů, jejich vyčistění a následná montáž zabere až osm hodin. Některá z našich zařízení jsou tedy čištěna více času, než po jaký jsou využívána pro výrobu našich produktů. Pro desinfekci výrobních zařízení mezi výrobou jednotlivých šarží navíc používáme čisticí prostředky, které jsou vhodné pro styk s potravinami a jsou ekologicky nezávadné.

Košer certifikace. Pro košer certifikaci našich produktů jsme si zvolili spolupráci s KOF-K Kosher Supervision. Tato nadnárodní společnost dbá na dodržování těch nejpřísnějších košer zásad.

Halal certifikace. Pro halal certifikaci spolupracujeme s Halal Food Authority (HFA), britskou společností, která při certifikaci našich produktů dbá na dodržování nejpřísnějších halal zásad.

Tablety potažené látkou na vodní bázi. Společnost Solgar byla jednou z prvních, která přestala v oblasti přírodních produktů používat pro potažení tablet šelak, látku na bázi rozpouštědla, a nahradila jej látkou na vodní bázi, kterou potahujeme všechny naše tablety. Tato přírodní látka napomáhá rozložení a rozpuštění tablet, díky čemuž mohou být vyživující látky lépe vstřebávány.

Recyklovatelné amber lahvičky. Společnost Solgar používá 100% recyklovatelné, neporézní lahvičky, které neuvolňují žádné látky a jsou pachově neutrální. Přestože jsou tyto „starosvětské“ lahvičky dražší, používáme je z toho důvodu, že jsou kvalitní, chrání obsah před teplem, světlem a vlhkostí, a zachovávají tedy jeho vyživující látky.

Informace o produktech. Abychom prodejcům našich produktů, lékařům, lékárníkům, novinářům a samozřejmě spotřebitelům pomohli pochopit, jak naše potravinové doplňky fungují, máme ve společnosti Solgar tým výživových odborníků, kteří odpovídají po telefonu, poštou nebo mailem na technické dotazy.

Exkluzivní distribuce. Distribuce produktů naší společnosti Solgar je zajištěna prostřednictvím nezávislých prodejců zdravé výživy, u kterých si spotřebitelé mohou zakoupit nejen špičkové produkty, ale zároveň se jim dostane nejlepších rad a dalších služeb. To je další ze způsobů, jakým se snažíme docílit prvotřídnosti při prodeji našich produktů.

Celosvětové renomé. Produkty společnosti Solgar se prodávají ve více než padesáti zemích po celém světě. Přidružené pobočky máme ve Velké Británii, Španělsku, Jihoafrické republice a na Novém Zélandu.